Facebook

Twitter

YouTube

ul. Wąska 2, 63-200 Jarocin infolinia: 22 25 00 115    
plenfrderu

" Mamo, Tato - co Wy na to? "

MTcWnt logo          Państwowa Inspekcja Sanitarna prowadzi różnorodne działania mające na celu ukształtowanie odpowiednich postaw i zachowań zdrowotnych społeczeństwa. W ramach prowadzonych działań z zakresu oświaty zdrowotnej i promocji zdrowia realizowane są programy edukacyjne i akcje prozdrowotne skierowane do różnych grup odbiorców. W kształtowaniu prawidłowych nawyków prozdrowotnych u dzieci niezwykle ważną rolę odgrywają Rodzice. Środowisko domowe i przedszkolne są doskonałym miejscem do podejmowania odpowiednich działań służących poprawie i umacnianiu właściwych zachowań sprzyjających zdrowiu. Program „Mamo, Tato – co Wy na To?” skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym (5-6 letnich) oraz ich rodziców i opiekunów.

Opracowany został z inicjatywy pracowników Oddziału Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Wojewódzkiej Stacji Sanitarno –Epidemiologicznej w Poznaniu.
Celem programu jest zwrócenie uwagi rodziców i opiekunów na specyfikę rozwoju dzieci, istotę zmian fizycznych i psychicznych, których doświadczają, ze szczególnym naciskiem na ich potrzeby, słabości, kryzysy.

Do pobrania:

założenia realizacji programu - prezentacja  (704.75 KB)

Mapa strony

Logowanie

PSSE w Jarocinie.
 

 

Mapa zagrożeń

×

 

Telefon kontaktowy w sprawie

kwarantanny i zdrowia

 

+48 222 500 115

 

Chcesz uzyskać odpowiedź online?

Pytania i odpowiedzi oraz chat 24/7

są dostępne pod adresem:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania