Facebook

Twitter

YouTube

ul. Wąska 2, 63-200 Jarocin, tel. 62 7472317       
plenfrderu

Bezpieczne ferie zimowe 2020

ferieWielkimi krokami zbliżają się tegoroczne ferie zimowe. W tym roku na terenie województwa wielkopolskiego zimowa przerwa świąteczna rozpocznie się 27 stycznia i potrwa do 7 lutego 2020r.
Zimowa przerwa świąteczna to dwutygodniowy czas wolny od szkoły i obowiązków nauki czy pracy, to czas przeznaczony na zimową formę wypoczynku.
Aby uchronić się przed niebezpieczeństwem i jego negatywnymi następstwami, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jarocinie przypomina, na co zwracać szczególną uwagę, aby zimowe ferie minęły bezpiecznie, dostarczając tylko pozytywnych, niezapomnianych wrażeń.

 

bezp woda zima   pamietaj zima

 

ubior 1   ubior 2

 

Ulotka: PATENT NA BEZPIECZNE FERIE

 

Mapa strony

Logowanie

PSSE w Jarocinie.
 

 

Mapa zagrożeń

×

 

Telefon kontaktowy w sprawie

kwarantanny i zdrowia

 

+48 222 500 115

 

Chcesz uzyskać odpowiedź online?

Pytania i odpowiedzi oraz chat 24/7

są dostępne pod adresem:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania

×

K O M U N I K A T

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jarocinie informuje, że w ostatnim czasie w różnych formach, m.in. poprzez wręczanie pasażerom pociągów rozpowszechniane jest fałszywe pismo, datowane na 20.07.2020 r. na podstawie, którego osoba podszywająca się pod Wielkopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego usiłuje wyłudzić od poszczególnych osób szczegółowe dane osobowe, rzekomo niezbędne do zwalczania wirusa SARS-CoV-2.

Proszę nie reagować na te fałszywe wezwania !