Facebook

Twitter

YouTube

ul. Wąska 2, 63-200 Jarocin, tel. 62 7472317       
plenfrderu

Realizacja projektu „Bądźmy zdrowi-wiemy, więc działamy” - Żerków

badzmy zdrowi          31 maja 2017r. w Gimnazjum nr 1 w Żerkowie w ramach realizacji Projektu „Bądźmy zdrowi-wiemy, więc działamy” przeprowadzone zostało szkolenie dla uczniów pod tytułem „Znaczenie prawidłowego odżywiania i aktywności fizycznej w zachowaniu zdrowia dzieci i młodzieży”.
Szkolenie składało się z dwóch części: teoretycznej i warsztatowej. W części teoretycznej młodzież poznała między innymi główne zasady prawidłowego odżywiania, obliczania wskaźnika prawidłowej wagi ciała (BMI), odczytywania etykiet produktów spożywczych oraz przestrzegania zasad higieny podczas przygotowywania posiłków. W części warsztatowej uczniowie przygotowywali II śniadanie dla gimnazjalisty, wzięli udział w zawodach sportowych oraz prezentowali przygotowane wcześniej plakaty. 

Szkolenie przygotowane i przeprowadzone zostało wspólnie z kadrą pedagogiczną oraz z przedstawicielami uczniów z poszczególnych klas od I-III.
Uczestnicy szkolenia otrzymali materiały edukacyjne opracowane w ramach projektu. Długopisy z logo projektu ufundowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu otrzymała młodzież uczestnicząca w prowadzeniu szkolenia.

Fotorelacja ze szkolenia w Gimnazjum nr 1 Żerkowie

Mapa strony

Logowanie

PSSE w Jarocinie.
 

 

Mapa zagrożeń

×

 

Telefon kontaktowy w sprawie

kwarantanny i zdrowia

 

+48 222 500 115

 

Chcesz uzyskać odpowiedź online?

Pytania i odpowiedzi oraz chat 24/7

są dostępne pod adresem:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania

×

K O M U N I K A T

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jarocinie informuje, że w ostatnim czasie w różnych formach, m.in. poprzez wręczanie pasażerom pociągów rozpowszechniane jest fałszywe pismo, datowane na 20.07.2020 r. na podstawie, którego osoba podszywająca się pod Wielkopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego usiłuje wyłudzić od poszczególnych osób szczegółowe dane osobowe, rzekomo niezbędne do zwalczania wirusa SARS-CoV-2.

Proszę nie reagować na te fałszywe wezwania !