Facebook

Twitter

YouTube

ul. Wąska 2, 63-200 Jarocin, tel. 62 7472317       
plenfrderu

Realizacja projektu „Bądźmy zdrowi-wiemy, więc działamy” - Żerków

badzmy zdrowi          31 maja 2017r. w Gimnazjum nr 1 w Żerkowie w ramach realizacji Projektu „Bądźmy zdrowi-wiemy, więc działamy” przeprowadzone zostało szkolenie dla uczniów pod tytułem „Znaczenie prawidłowego odżywiania i aktywności fizycznej w zachowaniu zdrowia dzieci i młodzieży”.
Szkolenie składało się z dwóch części: teoretycznej i warsztatowej. W części teoretycznej młodzież poznała między innymi główne zasady prawidłowego odżywiania, obliczania wskaźnika prawidłowej wagi ciała (BMI), odczytywania etykiet produktów spożywczych oraz przestrzegania zasad higieny podczas przygotowywania posiłków. W części warsztatowej uczniowie przygotowywali II śniadanie dla gimnazjalisty, wzięli udział w zawodach sportowych oraz prezentowali przygotowane wcześniej plakaty. 

Szkolenie przygotowane i przeprowadzone zostało wspólnie z kadrą pedagogiczną oraz z przedstawicielami uczniów z poszczególnych klas od I-III.
Uczestnicy szkolenia otrzymali materiały edukacyjne opracowane w ramach projektu. Długopisy z logo projektu ufundowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu otrzymała młodzież uczestnicząca w prowadzeniu szkolenia.

Fotorelacja ze szkolenia w Gimnazjum nr 1 Żerkowie

Mapa strony

Logowanie

PSSE w Jarocinie.
 

 

Mapa zagrożeń