Facebook

Twitter

YouTube

ul. Wąska 2, 63-200 Jarocin, tel. 62 7472317       
plenfrderu

Akcja profilaktyczna "Biała Niedziela"

b niedziela 4          Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jarocinie włączyła się w akcję profilaktyczną "Biała Niedziela" zorganizowaną w dniu 25 czerwca 2017r. przez jarociński szpital i Starostwo Powiatowe w Jarocinie.

Uruchomiony został punk informacyjno - edukacyjny, w którym osoby palące tytoń mogły za pomocą smokerlyzera zmierzyć poziom tlenku węgla w wydychanym powietrzu oraz sprawdzić procent karboksyhemoglobiny we krwi. Zainteresowanym osobom demonstrowano za pomocą alkogogli upośledzenie zmysłów po spożyciu alkoholu od 0,8 do 1,5 promila.

Udzielano informacji oraz przekazywano materiały edukacyjne w zakresie profilaktyki zakażeń HIV oraz profilaktyki uzależnień od tytoniu, alkoholu i substancji psychoaktywnych: narkotyków, i tzw. "dopalaczy".
Punkt informacyjno-edukacyjny cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony pacjentów.

b niedziela 1   b niedziela 2   b niedziela 3  

b niedziela 5   b niedziela 6

 

Mapa strony

Logowanie

PSSE w Jarocinie.
 

 

Mapa zagrożeń

×

 

Telefon kontaktowy w sprawie

kwarantanny i zdrowia

 

+48 222 500 115

 

Chcesz uzyskać odpowiedź online?

Pytania i odpowiedzi oraz chat 24/7

są dostępne pod adresem:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania

×

K O M U N I K A T

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jarocinie informuje, że w ostatnim czasie w różnych formach, m.in. poprzez wręczanie pasażerom pociągów rozpowszechniane jest fałszywe pismo, datowane na 20.07.2020 r. na podstawie, którego osoba podszywająca się pod Wielkopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego usiłuje wyłudzić od poszczególnych osób szczegółowe dane osobowe, rzekomo niezbędne do zwalczania wirusa SARS-CoV-2.

Proszę nie reagować na te fałszywe wezwania !