Facebook

Twitter

YouTube

ul. Wąska 2, 63-200 Jarocin, tel. 62 7472317       
plenfrderu

Realizacja projektu „Bądźmy zdrowi-wiemy, więc działamy” - Siedlemin

badzmy zdrowi          W ramach realizacji Projektu „Bądźmy zdrowi-wiemy, więc działamy” w dniu 5 czerwca 2017r. w Zespole Szkól w Siedleminie odbył się festyn prozdrowotny pod hasłem „Bądźmy zdrowi – wiemy, więc działamy” z udziałem dzieci 6-7 letnich. W trakcie festynu dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych, grach i konkurencjach sprawnościowych. Dzieci wysłuchały również pogadanki na temat jak aktywność fizyczna i prawidłowe odżywianie wpływa na wygląd, samopoczucie i energię potrzebną do nauki i zabawy.
Przedszkolaki analizowały piramidę zdrowego odżywiania, oceniały „zdrowe” i „niezdrowe” przekąski oraz rozwiązywały rebusy i łamigłówki o tematyce prozdrowotnej. Na zakończenie wszyscy uczestnicy festynu otrzymali  koszulki i kolorowe zakładki do książki z logo Projektu  ufundowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu.

Fotorelacja z festynu w Zespole Szkół w Siedleminie

 

Mapa strony

Logowanie

PSSE w Jarocinie.
 

 

Mapa zagrożeń

×

 

Telefon kontaktowy w sprawie

kwarantanny i zdrowia

 

+48 222 500 115

 

Chcesz uzyskać odpowiedź online?

Pytania i odpowiedzi oraz chat 24/7

są dostępne pod adresem:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania

×

K O M U N I K A T

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jarocinie informuje, że w ostatnim czasie w różnych formach, m.in. poprzez wręczanie pasażerom pociągów rozpowszechniane jest fałszywe pismo, datowane na 20.07.2020 r. na podstawie, którego osoba podszywająca się pod Wielkopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego usiłuje wyłudzić od poszczególnych osób szczegółowe dane osobowe, rzekomo niezbędne do zwalczania wirusa SARS-CoV-2.

Proszę nie reagować na te fałszywe wezwania !