Facebook

Twitter

YouTube

ul. Wąska 2, 63-200 Jarocin, tel. 62 7472317       
plenfrderu

Obchody Światowego Dnia Zdrowia w ZSP-B w Tarcach

sdz zsp b tarce1          Z okazji Światowego Dnia Zdrowia – 7 kwietnia 2017 roku, który  obchodzony był pod hasłem „Depresja – porozmawiajmy o niej” w Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach ogłoszono dla uczniów klas pierwszych konkurs na pracę pisemną pt. „Depresja – porozmawiajmy o niej. Pozytywne myślenie”, w której młodzież miała za zadanie wskazać różnice między smutkiem a depresją, określić czynniki szkodliwe dla zdrowia psychicznego oraz podać własną receptę na pozytywne myślenie.
Finalistami konkursu są: Angelika Kordylasińska, Julita Wlazik, Jakub Płomiński, Milena Wojciechowska, Magdalena Wolicka, Patrycja Stęchlicka i Monika Zdunek.

Nagrody ufundowała Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Jarocinie.
Wcześniejszym działaniem szkoły w celu propagowania zdrowia psychicznego było zaproszenie uczniów do wspólnej aktywności fizycznej, czyli zajęć z zumby.
Uzupełnieniem wiedzy uczniów na temat depresji był wykład pedagoga szkolnego i emisja klipu filmowego pt. „Czarny Pies”, który pokazuje czym jest depresja i jak z nią walczyć przy pomocy bliskich nam osób i aktywności fizycznej. Uwrażliwiono też młodych ludzi na symptomy choroby oraz zachęcano do walki z jej stygmatyzacją.

 

sdz zsp b tarce2  sdz zsp b tarce3  sdz zsp b tarce4
 

 

 

Mapa strony

Logowanie

PSSE w Jarocinie.
 

 

Mapa zagrożeń

×

 

Telefon kontaktowy w sprawie

kwarantanny i zdrowia

 

+48 222 500 115

 

Chcesz uzyskać odpowiedź online?

Pytania i odpowiedzi oraz chat 24/7

są dostępne pod adresem:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania

×

K O M U N I K A T

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jarocinie informuje, że w ostatnim czasie w różnych formach, m.in. poprzez wręczanie pasażerom pociągów rozpowszechniane jest fałszywe pismo, datowane na 20.07.2020 r. na podstawie, którego osoba podszywająca się pod Wielkopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego usiłuje wyłudzić od poszczególnych osób szczegółowe dane osobowe, rzekomo niezbędne do zwalczania wirusa SARS-CoV-2.

Proszę nie reagować na te fałszywe wezwania !